آیفون تصویری کامکث – قیمت آیفون تصویری کامکس الکتریک – cammax – نصب آیفون تصویری
03/28/2016
آیفون تصویری تابا الکترونیک – قیمت ایفون تصویری taba electronic – آیفون تصویری تابا
03/28/2016

آیفون تصویری آلدو نیز یکی از انواع آیفون تصویری هایی است که شرکت سان الکتریک نمایندگی فروش آن را بر عهده دارد . پنل تصویری آلدو نیز یک محصول ایرانی است ، کیفیت آیفون تصویری آلدو نیز مانند سایر کالاهای که ایرانی دارای خوب است ، قیمت آیفون تصویری آلدو نسبت به کیفیت خوبی که دارد بسیار مناسب میباشد .

آیفون تصویری آلدو

لیست قیمت آیفون تصویری آلدو به همراه تصاویر انواع مدل های آن در سایت سان الکتریک در اختیار مشتریان محترم قرار داده شده است که مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت سان الکتریک به مراجعه کرده و از قیمت آیفون تصویری آلدو وآیفون های تصویری با برند های مختلف دیگر اطلاع پیدا کنند تا بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری نمایند . شرکت سان الکتریک با تنوع محصولاتی که برای مشتریان عرضه کرده است انتخاب را برای مشتریان خود راحتر کرده است و همینطور خرید آیفون تصویری آلدو بسیار راحت میباشد زیرا هم خرید اینترنتی آیفون تصویری آلدو و هم خرید حضوری برای مشتریان محترم مهیا میباشد که با خرید آنلاین آیفون تصویری آلدو مشتریان محترم میتوانند هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی کنند و این شرکت محصولات خود را به شهرستان ها هم ارسال میکند .

مزیت آیفون تصویری آلدو

یکی از مزیت های خیلی خوب آیفون تصویری آلدو این است که وقتی یک فرد به ساختمان مراجعه میکند ما میتوانیم بدون اینکه با فرد مکالمه ای داشته باشیم و بدون برداشتن گوشی تصویر فرد را در مانیتور آیفون تصویری مشاهده کنیم و در صورتی که نخواهیم فرد مورد نظر از وجودمان در خانه مطلع شود گوشی را برنداریم در حالی که در آیفون تصویری صوتی برای مطلع شدن از هویت مراجعه کننده باید گوشی را برداشته و با او صحبت کنیم که در این صورت از وجود ما در خانه اطلاع پیدا میکند .

آیفون تصویری رنگی و سیاه و سفید آلدو

ما دو نوع آیفون تصویری آلدو داریم که یک نوع آن آیفون تصویری رنگی آلدو و نوع دیگر آن آیفون تصویری سیاه و سفید آلدو میباشد ، آیفونهای تصویری رنگی دارای دوربین و نمایشگر رنگی میباشد که به خاطر همین مسئله ما قادر خواهیم بود تصاویر را خیلی واضح دریافت کنیم در واحدهای بالاتر هم میتوان هم از یک پنل تصویری و هم صوتی که این دو به هم متصل هستند استفاده نمود و در واحد های خیلی بالا هم از سیستم کدینگ استفاده میکنند اینگونه کهخ هر واحد کد مخصوص به خود را دارد و برای ارتباط با آن واحد باید کد مورد نظر را وارد نماییم .

سیستم آیفون تصویری سیاه و سفید از جمله سیستم هایی است که امروزه به خاطر کیفیت خوب این سیستمها و قیمت مناسب آیفون تصویری سیاه و سفید به صورت متداول از آن استفاده میکنند نحوه گسترش آیفون تصویری سیاه و سفید همانند رنگی میباشد

در این قسمت سعی داریم  راجع به شرکت آلدو که تولید کننده آیفون تصویری آلدو میباشد توضیحاتی را برای دوستان گرامی ارائه دهیم تا از شرکت تولید کننده پنل تصویری آلدو هم اطلاعاتی داشته باشند . گروه صنعتی آلدو تولیدکننده آیفون تصویری آلدو و درب های کنترلی پارکینگ فعالیت تجاری خود را از سال 1379 در قالب نماینده تجاری شرکت های کوماکس کره و نایس ایتالیا آغاز کرد ، همزمان با فعالیت تجاری این شرکتها فعالیتهای تجاری خود را با چند شرکت معتبر جهان نیز اغاز نمود ، از سال 1387 نمایندگی رسمی و وکالت رسمی شرکت کوماکس در ایران را در اختیار خود گرفت و از سال 1389 به طور رسمی تولید آیفون تصویری آلدو را آغاز نمود ، و با بکار گرفتن نیروهای بسیار مجرب و با استفاده کردن از قطعات الکترونیکی خوب و با کیفیت ، دربازکن های نسل جدید که آیفون تصویری آلدو هم جزء همان ها میباشد را به بازار ایران وارد کرد . و با تنوع محصولات خود در آیفون تصویری آلدو و قابلیت منحصر به فردی که این محصولات داشتند نوانست در مدت بسیار کم محبوبیت خود را در بازار های ایران بدست آورد .

مهندسان شرکت آلدو تولیدکننده آیفون تصویری آلدو از سال 1388 بعد از مدت دو سال تلاش و کوشش در جهت تولید درب های کنترلی با راه اندازی کردن برد موتور و اقدام به تولید جک پارکینگ با کیفیت و با قیمت مناسب نمود ، شرکت صنعتی الدو تولیدکننده انواع آیفون تصویری آلدو همواره در تلاش است که با بکارگیری نیروهای انسانی مجرب و با استفاده کردن از قطعات باکیفیت و نسل جدید در جهت ارتقاء و پیشرفت حرکت نماید و رضایت مشتریان خود را جلب کند . رضایت مشتری همواره برای شرکت آلدو که آیفون تصویری آلدو را تولید میکند جزء اولویت های این شرکت محسوب میشود .

نصب آیفون تصویری آلدو نیاز به متخصصان نصب ایفون تصویری را دارد ولی شرکت صنعتی آلدو تولیدکننده آیفون تصویری آلدو دوره های آموزشی یک روزه را که شامل نصب آیفون تصویری و تعمیر آیفون تصویری آلدو به صورت رایگان هر چند وقت یکبار برگزار مینماید .

با پیشرفت روزافزون علم و فناوری اطلاعات و متحول شدن و پیشرفت همه محصولات متعاقبا آیفونهای تصویری پیشرفته هم وارد بازار شدند ، ما امروزه از یک آیفون تصویری فقط انتظار این را نداریم که تنها فضای بیرونی را به ما نشان دهد بخاطر همین مسئله تولید کننده گان آیفون تصویری مخصوصا شرکت آلدو که آیفون تصویری آلدو را تولید میکند ، امکانات خوبی را داخل سیستمهای تصویری خود قرار داده اتد که باعث برطرف کننده نیاز مشتریان و متعاقبا رضایت آنها را بدنبال دارد .

امکانات آیفون تصویری

ازامکانات اصلی که از آیفونهای تصویری آلدو انتظار داریم این است که محیط خارج خانه را ببینیم و با مراجعه کننده که بیرون ازز ساختمان است بتوانیم صحبت کنیم . یکی دیگر از قابلیتهایی که آیفون تصویری آلدو پیشرفته دارد این است که بتو.انیم با واحدهای دیگر ساختمان ارتباط داشته باشیم ، یکی دیگر از قابلیتهای آیفون تصویری انتقال زنگ میباشد وعکس گرفتن و فیلمبرداری و ثبت تاریخ مراجعه کننده به همراه ساعت  نیز از قابلیتهای دیگر آیفون تصویری آلدو میباشد .از قابلیدتهای خیلی جدید و پیشرفته آیفون تصویری که بیشتر درخانه های لوکس از آن استفاده میشود قابلیت هوشمندسازی خانه میباشد که در آن وسایل داخل خانه را از راه دور کنترل میکنند . و از آخرین قابلیتهای یک آیفون تصویری قابلیت اتصال به دوربین مداربسته و اتصال به تلفن همراه میباشد .

از دیگر خدمات شرکت سان الکترونیک ارائه دهنده خدمات دیگر شامل لوازم الکتریکی ساختمان ، دوربین مدار بسته ، جک پارکینگ ، کلید و پریز ، سیم کابل و کرکره برقی می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *