آیفون تصویری تابا الکترونیک – قیمت ایفون تصویری taba electronic – آیفون تصویری تابا
03/28/2016
آیفون تصویری سوزوکی – قیمت ایفون تصویری suzuki – نمایندگی آیفون تصویری سوزوکی
03/28/2016

آیفون تصویری الکتروپیک یکی دیگر از محصولاتی میباشد که شرکت سان الکتریک نمایندگی فروش و پخش این محصول را دارد . آیفون تصویری الکتروپیک هم مانند آیفون تصویری کامکث و آیفون تصویری آلدو یک محصول کاملا ایرانی میباشد که به عنوان یکی از محصولات شناخته شده و خوب در بازارهای ایران موجود میباشد .

کیفیت آیفون تصویری الکتروپیک

کیفیت آیفون تصویری الکتروپیک نسبت به کالاهایی که درایران بسیار خوب میباشد و پنلتصویری الکتروپیک از لحاظ کیفیت با کالاهای خارجی رقابت دارد . قیمت آیفون تصویری الکتروپیک نیز در مقابل کیفیت خوب این محصول بسیار مناسب میباشد در حقیقت آیفون تصویری الکتروپیک یک محصول ارزان ولی باکیفیت محسوب میشود . شرکت سان الکتریک برای دیدن انواع مدل آیفون تصویری الکتروپیک ، تصاویر آیفون تصویری الکتروپیک به همراه نوع مدل پنل تصویری ها را در سایت سان الکتریک قرار داده است که شما میتوانید برای د یذن تصاویر آیفون تصویری الکتروپیک به سایت مراجعه کرده و نسبت به خرید آیفون تصویری الکتروپیک اقدام نمایید .

خرید آنلاین آیفون تصویری الکتروپیک

خرید اینترنتی آیفون تصویری الکتروپیک هم از امکاناتی است که شرکت سان الکتریک برای مشتریان خود در نظر گرفته تا مشتریانی که تمایل به خرید اینترنتی آیفون تصویری الکتروپیک دارند از این راه اقدام به خرید نمایند و مشتریان محترمی که تمایل به خرید حضوری پنل تصویری الکتروپیک دارند با مراجعه به شرکت سان الکتریک یا بوسیله تماس تلفنی محصول خود را خریداری کرده و درصورتی که در شهرستان حضور داشته باشند کالای خود را سفارش دهند تا شرکت نسبت به فرستادن آیفون تصویری الکتروپیک اقدام نماید .

آموزش نصب آیفون تصویری الکتروپیک

در اینجا ما میخواهیم برای اینکه شما دوستان گرامی اطلاعاتی درمورد نصب آیفون تصویری الکتروپیک داشته باشید .

نکته اول که در نصب آیفون تصویری الکتروپیک باید توجه داشته باشیم این است که در ساختمان های کمتر از 7 واحد ، ما میتوانیم به جز سیم زنگ ، از کابل اشتراکی نیز برای تمام آیفون تصویری الکتروپیک استفاده کرد و همینطور در ساختمان هایی که بیشتر از 7 واحد دارند ، برای اینکه تصاویر کیفیت های بهتری داشته باشند نیاز داریم که از یک سوئیچر استفاده کنیم و از هر واحد به سوئیچر به صورت مستقل و مستقیم سیم کشی انجام دهیم . حتما باید توجه داشته باشیم که از سیم های یکدست  برای سیم کشی استفاده کنیم و از پیچیدا سیم های اضافی بلند  پشت دم دری یا گوشی ها پرهیز کنیم .

برای کیفیت بیشتر همیشه در نصب آیفون تصویری الکتروپیک از کابل هایی استفاده کنیم که در آن از سیم های اضافی به کار نبرده باشند نهایتا 2 یا 3 رشته برای مواقع ضروری استفاده میشود . هنگامی که قصد داریم یک آیفون صوتی را به آیفون تصویری تبدیل کنیم بهتر است که از یک سیم کشی جدید فویل دار استفاده نماییم . وقتی که بخواهیم سر سیم ها را به زیر ترمینال نصب کنیم تا آنجایی که میتوانیم قلع اندود نماییم . به هنگام متصل کردن دو رشته سیمی که از هم جدا میباشند به جای چسب برق یا همان لنت از وارنیش حرارتی استفاده نمایید . از اتصال سیم های اضافی در یک دسته از کابل استفاده نکنید . سیم های اضافی را با روکش نگهداری کنید وروکش آنها را هرگز جدا نکنید . برای اینکه بتوانید از ایجاد نویز جلوگیری کنید سیم برق 220 و سیم انتقال تصویر را از یک خرطومی عبور ندهید .

همیشه محل نصب مانیتور را در نزدیکی یک پریز برق انتخاب کنید ، به یاد داشته باشید که اگر میخواهید تصویر با کیفیتی داشته باشید فاصله مانیتور و دوربین را با اندازه مناسب انتخاب کنید و همچنین نوع سیم را مرغوب انتخاب کنید . معمولا در فاصله 20 متر از نوع سیم 0.65میلی متری و در فاصله 120 متری بهتر است از سیم  یک میلیمتری و همچنین در فاصله های 200 متری از سیم 2 میلی متری استفاده کنید .

سوالات متداول درباره آیفون تصویری الکتروپیک

بعضی مواقع هنگام استفاده از آیفون تصویری الکتروپیک و یا پنل های دیگر تصویری سوالاتی برای مصرف کننده پیش می آید مه در اینجا برای اطلاع بیشتر دوستان به بعضی از این سوالات پاسخ می دهیم . یکی از سوالاتی که مطرح می شود این است که اگر همه واحد ها مشکل پیدا کنند ایراد از چیست ؟ باید بگوییم که اگر این مورد پیش آمد احتمالا ایراد از پنل می باشد برای حل این مشکل به نمایندکی آیفون تصویری الکتروپیک مراجعه فرمایید تا مشکل شما را حل کند .

برای اینکه در کار با پنل تصویری الکتروپیک به مشکل برنخورد به چند نکته باید توجه داشته باشید اول اینکه از دستکاری اجزاء داخل پنل و مانیتور خودداری کنید . برای تبدیل آیفون تصویری الکتروپیک یک واحده به چند واحده باید شماره و نوع هر سیم مانیتور یا پنل را بدانید . برای روشن کردن لامپ سر در با ایستادن مهمان نزدیک آیفون تصویری الکتروپیک باید از سنسور فتوسل دار در بالای پنل استفاده کنیم تا در زیر سنسور در شب لامپ روشن شود .

اگر پنل را در جایی نصب کنیم که در معرض نور آفتاب باشد بعضی مواقع که آفتاب مستقیم میتابد تصویر واضح نیست بخاطر همین باید پنل را در جای مناسبی نصب کنید که در معرض مستقیم آفتاب قرار نگیرد . بعضی مواقع وقتی سیم شماره 3 زرد قطع باشد در این صورت زنگ داریم ولی صدای رفت و برگشت نداریم و دربازکن خوب عمل نمیکند .

سوال دیگری که در خصوص آیفون های تصویری مطرح میباشد این است که بعضی از آپارتمان ها 26 واحد دارند که همگی آنها از آیفون تصویری سیاه و سفید استفاده میکنند ولی یکی از واحد ها تصمیم گرفته که از آیفون تصویری رنگی الکتروپیک  استفاده کند که این سوال برای او مطرح میشود که آیا میتواند آیفون تصویری رنگی در واحد خود نصب کند یا خیر ؟ در جواب باید بگوییم که همچین اتفاقی میسر نیست زیرا دوربین پنل تصویری هم باید رنگی شود و این دوربین در نزدیکی درب ورودی ساختمان نصب شده است . برعکس این قضیه هم میسر نیست .

سوال دیگری که مطرح میباشد این است که در یک ساختمانی که 12 واحد دارد هر یک از اهالی ساختمان تمایل دارند از مانیتور های رنگی متفاوتی در واحد خود استفاده کنند ، آیا این کار امکان پذیر است یا نه ؟ در جواب باید بگوییم که این کار امکان پذیر میباشد ولی شرایطی را میطلبد و آن این است که مارک آیفون های تصویری یکسان باشد مثلا اگر کسی از آیفون تصویری الکتروپیک استفاده میکند واحد دیگر هم از پنل تصویری الکتروپیک استفاده نماید .

از دیگر خدمات سان الکترید میتوان به لوازم الکتریکی ساختمان ، دوربین مداربسته ، جک پارکینگ ، کلید و پریز ، سیم و کابل و کرکره برقی اشاره کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *