دوربین مداربسته آی ویژن – نمایندگی دوربین مدار بسته ivision – قیمت دوربین مداربسته آی ویژن
03/28/2016
آیفون تصویری ایران کوماکس – قیمت ایفون تصویری commax – قیمت آیفون تصویری کوماکس
03/28/2016

آیفون تصویری تک نما – آیفون تصویری تکنما – قیمت ایفون taknama – قیمت آیفون تصویری تکنما

آیفون تصویری تک نما یکی دیگر از محصولات شرکت تک نما می باشد که شرکت سان الکتریک نمایندگی فروش آیفون تصویری تک نما را بر عهده دارد . شرکت تک نما که سازنده آیفون تصویری تک نما می باشد در سال 1380 کار خودر را با نام تجاری نام ارتباط سازان پیشرو تک نما آغاز کرد ، آیفون تصویری تکن ما جزء محصولات خوب و با کیفیت شرکت تکن ما می باشد .

آیفون تصویری تک نما

 آغاز کار شرکت تک نما برای تولید آیفون تصویری تکن ما کار ساده ای نبود زیرا در آن سال شرکت های داخلی و خارجی زیادی رقیبان اصلی شرکت تک نما محسوب می شدند ولی شرکت تک نما با پشتکار و تلاش تولید آیفون تصویری تک نما را آغاز کرد .

شرکت تک نما برای این که در تولید آیفون تصویری تک نما از رقبان خود  که سالها در تولید آیفون تصویری کار میکردند و تجربه های زیادی در تولید آیفون تصویری داشتند ،  پیشی بگیرد و موفق شود ، یک سری امکانات خوب و متفاوت را در آیفون تصویری تک نما به کار برد و توانست در مدت بسیار کم آیفون تصویری تک نما را در بازار محبوب سازد و مشتریان زیادی به سمت خرید آیفون تصویری تک نما روی آوردند .

قابلیت های آیفون تصویری جدید تک نما

یکی از قابلیت هایی که آیفون تصویری تکنما دارا می باشد این است که ارتباط بین واحد ها و نگهبانی را ممکن می سازد که شرکت تک نما این قابلیت را به صورت پیش فرض در آیفون تصویری ت نما قرار داد در واقع شرکت تک نما که تولید کننده انواع آیفون تصویری تکنما می باشد این شعار را درپیش گرفت که با کمترین تعداد سیم بیشترین کار آیی را به ساختمانی که از آیفون تصویری تک نما استفاده می کند بدهد . این شعار باعث شد که این شرکت بتواند تنها با 7 رشته سیم ، آیفون تصویری تکنما را در پروژه های بزرگ پیاده سازی کند .

این شیوه باعث شد تا شرکت های بسیار بزرگ و معتبر و همچنین مجتمع های بزرگ به سمت آیفون تصویری تک نما پیش بروند زیرا که هم وقتی می خواستند از کابل کشی استفاده کنند هزینه کمتری را متقبل می شدند و هم ارتباط بین واحد ها و نگهبانی بسیار خوب بود . معمولا آیفون تصویری هایی که معمولا در بازار موجود می باشند و قابلیت ارتباط داخلی را دارند وقتی که تعداد واحد ها بیشتر میشد با مشکل ضعیف شدن صدا یا کم شدن کیفیت تصویر در طبفه های بالاتر ساختمان مواجه می شدند با ورود آیفون تصویری تک نما با ویژگی خاص کم شدن تعداد سیم کابل در شرکت های که واحد های بیشتر داشتند باعث بیشتر شدن مشتریانی شد که واحد های زیاد داشتند .

لیست قیمت آیفون تصویری

بعد از گذشت سالها و کسب کردن تجربه این شرکت که تولید کننده آیفون تصویری تک نما است در طی اقدام یک تحول عمیق اقدام به خارج کردن از رده یک سری از گوشی های تصویری کرد که این گوشی های تصویری نواقصی هم داشتند ، و سری جدید گوشی های خود را به بازار عرضه کرد در بدو ورود آیفون های تصویری با گوشی های جدید یک سری آیفون های تصویری جدید تک نما را هم به بازار عرضه کرد .

هدف از عرضه این آیفون های تصویری که تکنما به بازار عرضه کرد ، این بود که یک بازار ارزان قیمت در آیفون های تصویری ایجاد کند ، که گوشی این آیفون ها در 4.3 اینچ و 7 اینچ به بازار وارد شد که فقط ارتباط با واحد نگهبانی را به صورت پیش فرض در خود داشت .

آیفون تصویری حافظه دار

رد کردن این دو محصول با قیمت کم تک نما دو محصول دیگر را به بازار عرضه کرد که این دو محصول آفون تصویری کامل بود که با قیمتهای بالا برای مشتریان رد ه بالا درنظر گرفته شد ، این دو محصول که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به همدیگر بودند در اندازه 4.3 اینچ و هفت اینچ بودند که قابلیتهای زیادی داشتند ، از جمله این قابلیتها  ارتباط با واحد نگهبانی ، قابلیت نصب حافظه در آیفون تصویری تک نما ، و قابلیت دایورت تماس بود و این آیفون تصویری ها با رنگ های متنوع وارد بازار شد ولی در سال های بعد از تنوع رنگ آیفون تصویری تک نما کاسته شد .

قیمت آیفون تصویری تک نما نسبت به سایر برند های آیفون تصویری بسیار مناسب است و لیست قیمت آیفون تصویری تکنما را می توانید در سایت نمایندگی سان الکترونیک مشاهده کرده و در صورت تمایل نسبت به خرید آیفون تصویری تکنما اقدام کنید و از داشتن این محصول با کیفیت و با قیمت مناسب و زیبا لذت ببرید . شرک تک نما تنوع زیادی در ساخت انواع آیفون تصویری  را دارا می باشد  که در این سایت شما می توانید عکس آیفون تصویری  را همراه با توضیحات و مشخصات تصویر ببینید .

ویژگی های آیفون های تصویری جدید تکنما

سری جدید آیفون تصویری  که شرکت تکنما وارد بازار رقابت کرد دو ویژگی جدید دارند  ویژگی شاخص اول مانیتور این آیفون ها هندز فری بودن آن بود که بدون گوشی طراحی شده است و بیشتر در منازل شیک و لوکس مورد استفاده قرار میگیرد  و ویژگی دوم مانیتور های آیفون ها منبع تغذیه 24 ولت این مانیتورها می باشد که در نبود برق با وجود این منبع تغذیه می توان از آیفون تصویری استفاده کرد .

آیفون تصویری تک نما با قابلیت تصویر برداری

ویژگی دیگری که آیفون تصویری تک نما جدید داشتند و بسیار حائز اهمیت برای مشتریان بود این بود که امکان این فراهم شده بود که بتوانند سه دوربینن مجزا در سه محیط مختلف  مانند درب ورودی هر ساختمان و محوطه پارکین یا محوطه حیاط آن ساختمان  و درب ورودی همان واحد که در ساختمان مورد نظر است به کار ببرند . امکان باز کردن جک پارکینگ از طریق آیفون تصویری  ، در صورت نبود ریموت کنترل هم یکی از ویژگیهای آیفون تصویری تک نما می باشد .

شرکت سان الکتریک نمایندگی فروش  آیفون تصویری ایران کوماکس ، آیفونهای تصویر کامکث ، آیفونهای تصویری آلدو ، آیفون های تصویری الکتروپیک ، آیفون تصویری تابا الکترونیک و آیفون تصویری سوزوکی می باشد . علاوه بر نمایندگی آیفون تصویری این شرکت نمایندگی فروش لوازم الکتریکی ساختمان ،  دوربین مدار بسته ،  جک پارکینگ ، کلید و پریز ، سیم و کابل ، کرکره برقی را دارا می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *