دوربین مداربسته – نصب دوربین مدار بسته – فروش دوربین مداربسته
02/22/2016
دوربین مداربسته آنالوگ – قیمت دوربین مدار بسته انالوگ – آنالوگ
02/24/2016

آیفون تصویری – نصب آیفون تصویری – قیمت آیفون تصویری – پنل تصویری

آیفون تصویری وسیله ای الکتریکی است که از دو قسمت تشگیل می شود یک قسمت پنل جلو دری که صدا را پخش می کند و صدا را به داخل انتقال می دهد و از همه مهم تر تصویر را از طریق کابل های انتقال تصویر منتقل می کند و گوشی بالا صدا را از پایین دریافت و پخش می کند و در نهایت تصویر را در مانیتور (نمایشگر) خود پخش می کند.

نصب آیفون تصویری

مانیتور آیفون تصویری بسته به نوع شان از لحاظ کیفیت تصویر پخش و رنگ تصویر متفاوت اند. اگر روی آیفون تصویری سه تا بیضی رنگی وجود داشته باشد به این معنی است که این دستگاه تصویر رنگی پخش می کند. روی پنل های آیفون تصویری دکمه هایی وجود دارند که با فشردن آن ها در واحد مورد نظر صدای هشدار (صدای آیفون تصویری) در می آید و افراد متوجه می شوند. روی گوشی های آیفون تصویری چند دکمه وجود دارد که یکی از آن ها دستور باز شدن درب مورد نظر و دیگری دیدن جلوی درب است. آیفون تصویری یکی از زیر مجموعه های لوازم الکتریکی ساختمان است.

قیمت آیفون تصویری

پنل جلو دری و گوشی به وسیله ی سیم و کابل مخصوص به یکدیگر وصل می شوند و با هم هماهنگ می شود. آیفون تصویری انواع و مختلف دارد و تفاوت آنها در اندازه نمایشگر نوع نمایش دادن آیفون تصویری است (رنگی (رنگی ها کنارش ۳ تا بیزی به رنگ های قرمز زرد آبی) و سیاه سفید). بعضی از آیفون قابلیت عکس برداری و فیلم برداری دارند که وقتی شخصی زنگ درب خانه شما را می زند و شما به آن جواب نمی دهید از آن شخص عکس می گیرد، اینگونه شما متوجه می شوید که هنگامی که شما منزل نبوده اید جه شخصی درب خانه شما آمده بوده و شما برای پاسخگویی حاضر نبوده اید. امروزه آیفون تصویری پیشرفت بسیار زیادی داشته اند و قابلیت های فوق العاده زیادی به آنها اضافه شده است مانند ضبط صدا و تصویر دارای حافظه ی داخلی و می توان به دوربین مداربسته و تلفن همراه وصل شود.

امروزه دوربین مداربسته بیشتر جنبه ی هوشمند سازی شده اند، می توانند با تلفن های هوشمند وصل شوند و تصویر را در گوشی ها نشان دهند. این روز ها همه ی مردم به دنبال هوشمند سازی ساخنتمان هستند و آیفون تصویری گزینه ی بسیار جالب کار آمد و خوبی برای هوشمند سازی ساختمان است زیرا آیفون صویری هوشمند توانایی انجام کار های بسیار زیادی را دارند حتی می توانند نقش کلید و پریز را بر عهده بکیرند و  چراغ ها روش کردن و خاموش کنند یا دمای هوا را نشان دهند و … .

آیفون تصویری با کیفیت

قفل در باز کن : این قفل ها روی درب نصب می شوند و با کلید روی گوشی باز می شود این قفل ها از یک منبع تغذیه استفاده می کنند و در هنگام فشرده شدن کلید به وسیله ی قفل های در باز کن انرژی الکتریکی رابه مکانیکی تبدیل می شوند. امروزه تنوع قفل های برقی بسیار شده است. در آینده ی بسیار نزدیک قفل های برقی جای قفل های زنجیری را می گیرد.

شاید برای شما سوال شده باشد که آیفون تصویری در شب ها هم تصاویر را به خوبی نشان می دهد یا نه ؟ جواب مثبت است، آیفون تصویری دارای LED هایی در کنار دوربین (روی پد) است که وقتی یکی از کلید های روی پد را فشار می دهیم چراغ های روی پد روشن می شوند و چهره فرد روبروی آیفون روشن می شود یا به جای led  از چراغ های فرو سرخ استفاده می کند. پس در تاریکی در آیفون تصویری باعث تخریب تصویر نمی شود و آیفون تصویری تصویر واضحی به ما نمایش می دهد.

از مزایای آیفون تصویری می توان به : بالا بردن سطح امنیت خانه ، افزودن به ارزش خانه ، راحتی در شناسایی افراد ، صرفه جویی در وقت ، کنترل رفت آمد و …

ما با نصب آیفون تصویری امنیت ساختمان را دو چندان می کنیم و می توانبم بدون آنکه گوشی را برداریم متوجه شویم چه کسی جلوی در است و از تمامی سو استفاده های احتمال جلو گیری شود. آیفون تصویری علاوه بر زیبایی و امنیت بسیار راحت هستند و موجب سهولت درکار می شود تنسان همواره به دنبال راحتی است.

قیمت آیفون تصویری

به طور کلی ۳ دسته سوکت در پشت آیفون تصویری وجود دارد :

 • سوکت چهار پین اول جهت اتصال به پانل برنگ

قرمز : جهت رفت و برگشت صدا / آبی : جهت مشترک / زرد : ولتاژ تغذیه  / سفید : سیم تصویر

 • سوکت ۴ پین : برای ارتباطات داخلی
 • سوکت ۷ پین سوم : برای اتصال به حافطه جانبی آیفون تصویری

پشت آیفون صویری یک دکمه ی on / off وجود دارد که با زدن دکمه on آیفون تصویری روشن می شود و با off کردن آیفون خاموش می شود و در هنگام زدن زنگ آیفون هیچ صدایی از پنل جلو در نمی آید. (در هنگام زنگ زدن از پنل جلوی در هم صدایی نمی آید)

در ایران برند ها و شرکت ها مختلفی هستند که یه ساخت پنل تصویری می پردازند و طی این سال ها که فعالیت خود را آغاز کردند به موفقیت های چشم گیری دست یافته اند از جمله این شرکت ها یوتاب ، تک نام ، ایران کماکس ، الکتروپیک ، تابا الکتریک که به تابا معروف است و چند شرکت تولید کنندهی دیگر ، البته دوربین های مدار بسته به صورت وارداتی هم به کشور ما وارد می شوند مانند سوزوکی. اهمیت اصلی کار پنل تصویری شبیه به هم است ولی فقط در نوع شکل و ضاهر یا بعضی از آپشن ها متفاوت هستند مثلا می توان با قطعه ای که در پشت گوشی آیفون است صدای زنگی که پایین یا بالا یا حتی گوشی آیفون دارد را کنترل کرد.

آیفون تصویری رنگی

امروزه که تمامی قطعات و لوازم برقی خانه ها به سمت هوش مصنوعی یا همان هوشمند سازی خانه ها می رود آیفون ها را هم به صورت هوشمند می سازند. پنل تصویری هوشمند قابلیت های بسیار زیادی دارند مانند وصل شدن به گوشی های هوشمند و انتقال تصویر جلوی در به روی گوشی هوشمند شما و قابلیت باز کردن درب منزل تان با گوشی هوشمندتان یا قابلیت ضبط تصاویر بر روی حافظه داخلی آیفون های تصویری ، به این گونه که در هنگامی که کسی درب منزل را می زند و کسی کلید قفل(همان کلیدی که درب را باز می کند) را نزند آیفون هوشمند شما از تصویر خود فیلم یا عکس می گیرد و در همان گوشی آیفون به شما نشان مشدهد یا بعضی از آیفون های تصویری قابلیت داشتن نصب شدن دوربین مداربسته بر روی خود را دارند (تعداد دوربینی که به دستگاه نصب می شود بستگی به مدل دستگاه دارند) و شما می توانید تصاویر دلخواه خود را ازبیرون منزلتان یا حتی درون منزلتان بر روی نمایشگر خود مشاهد کنید.

خرید اینترنتی آیفون تصویری

آیفون تصویری های چند کاره نسل جدید آیفون تصویری هستند که این آیفون ها چندین قابلیت هوشمند و کاربردی دارند. یکی از قابلیت های اصلی این آیفون ها قابلیت اتصال و هماهنگی با چند دوربین مدار بسته است ، قابلیت فیلم و ضبط برداری ، قابلیت برقراری ارتباط با طبقات دیگر ، صفحه های لمسی ، کنترل باز و بسته شدن جک پارکینگ یا کرکره برقی و … . قیمت آیفون تصویری هوشمند نسبت به آیفون های معمولی بالاتر است . اگر شما به دنبال آیفون تصویری ارزان می گردید آیفون های هوشمند گزینه مناسبی نیستند.

همان طور که در بالا پرداختیم به طور کلی تکنولوژی روز دنیا به سمت هوشمند سازی رفته است و همین موضوع بر روی آیفون تصویری تاثیر گذار بوده است و باعث ساخت همچین آیفون تصویری ای شده است. مجموعه قدرتمند سان الکتریک خود را با این تغییرات نیز وقف داده است و پیشرو در این زمینه می باشد.

 

2 دیدگاه ها

 1. کامبیز موتاب گفت:

  سلام
  در مورد آیفون های کدینگ هم میشه مطلب بگذارین؟

 2. کامبیز موتاب گفت:

  راستی قیمت و برند خوبی که بتونم کار کنم رو هم معرفی کنید ممنون میشم
  بنده نصاب آیفون هستم متشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *