جک پارکینگ سوزوکی – نمایندگی جک پارکینگ suzuki – قیمت جک سوزوکی
03/30/2016
لوله یکتا سمنان – قیمت لوله یکتا سمنان – کارخانه لوله یکتا سمنان
03/30/2016

جک پارکینگ توربو یکی دیگر از محصولاتی در زمینه جک پارکینگ میباشد که شرکت سان الکتریک مفتخر است که نمایندگی فروش جک پارکینگ توربو را برعهده دارد . خدرمت دوستان باید عرض نمایم که جک پارکینگ توربو یک محصول کاملا ایرانی میباشد که شرکت توربو ایران تولید جک پارکینگ توربو را برعهده دارد و نمایندگی سان الکتریک مسئولیت فروش این محصول را بر عهده دارد . جک پارکینگ توربو یک محصول باکیفیت ایرانی میباشد و 2000 نیوتن نیرو دارد ، سرعت جک پارکینگ توربو 1600 میلیمتر بر ثانیه است و حداکثر زاویه باز شدن جک پارکینگ توربو به 110 درجه میرسد . این محصول به مدت 12 ماه گارانتی و ضمانت دارد که در این مدت اگر مشکی برای جک پارکینگ مشتریان گرامی پیش آمد شرکت توربو ایران سازنده جک پارکینگ توربو مسئول تعمیر جک پارکینگ توربو و در صورت لزوم تعویض جک پارکینگ توربو را بر عهده دارد .

جک پارکینگ توربو

قیمت جک پارکینگ توربو بسیار مناسب تر از جک پارکینگ هاییی است که برند خارجی هستند و به ایران وارد میشوند . کیفیت جک پارکینگ توربو با برند های خارجی رقابت میکند و قیمت مناسب این محصول و کیفیت خوب آن باعث شده که مشتریان زیادی را سمت خود جلب کند . جک پارکینگ توربو نیز مانند سایر محصولاتی که سان الکتریک نمایندگی فروش انها را بر عهده دارد . به دو صورت قابل خریداری میباشد و مشتریان هم میتوانند به صورت آنلاین جک پارکینگ توربو را خریداری کنند و هم به صورت حضوری یا تلفنی این محصول قابل خریداری میباشد برای اطلاعات بیشتر حتما قبل از خرید به سایت سان الکتریک مراجعه کرده و اطلاعات خود را دریافت نمایید تا در هنگام خرید جک پارکینگ توربو دچار مشکل نشوید .

جک بازویی turbo

در این قسمت میخواهیم از بخش های مختلف درب اتوماتیک پارکینگ بازویی برای دوستان گرامی و محترم بگوییم ، تا دوستان اطلاعاتی درمورد درب پارکینگ داشته باشند . بخشهای مختلف یک درب پارکینگ اتوماتیک عبارتست از : مولد تولید نیروی حرکتی که همان جک درب پارکینگ turbo میباشد و تابلو فرمان یا همان مرکز کنترل ، چراغ های مادون قرمز یا چشمی ، فلاشر و میکروسوئیچ کنترل از راه دور یا همان ریموت قفل مکانیکی و قفل برقی و پایه ها میباشد . مسلما خریداران جک پارکینگ توربو علاقه دارند تا حدودی درمورد جک پارکینگ یا درب اتوماتیک پارکینگ اطلاعهاتی داشته باشند و اصلا بدانند جک پارکینگ چیست یا کاربرد  جک پارکینگ چگونه میباشد .

مرکزکنترل در درب هایی که جک پارکینگ روی آنها نصب شده است وجود دارد این مرکز کنترل جعبه ای است که درحقیقت تابلو فرمان است و فرمانهای لازم رااز طریق شاسی هایی که به آن متصل شده است ، برای باز شدن و بسته شدن درب به موتورهای آن میدهد . مغز مرکز کنترل یا همان تابلو فرمان یه تراشه کوچک الکترونیکی میباشد که ریز پردازنده نامیده میشود نام دیگر این تراشه میکروپرسسور است . در واقع این تراشه کار کنترل کردن درب پارکینگ و جک پارکینگ توربو را برعهده دارد .

انواع جک پارکینگ

بعد از معرفی جک پارکینگ توربو و مرکز کنترل در درب های اتوماتیک نوبت به چشمی درب های اتوماتیک پارکینگ میرسد . چشمی هایی که روی درب های اتوماتیک هستند دارای فرستنده و گیرنده های مادون قرمز میباشند که به ترتیب با حروف تی ایکس و آر ایکس مشخص میشوند ، معمولا از چشمی ها برای این استفاده میکنند که موقعیت افراد یا ماشین استفاده میشود یا به عبارت بهتر از چشمی ها برای این استفاده میشود که اطمینان پیدا کنیم که در هنگام بسته شدن درب پارکینگ با جک پارکینگ توربو هیچ شخص یا ماشینی مانع نمیشود تا از خطرات برخورد با مانع جلوگیری شود .

میکروسوئیچ یکی دیگر از بخشهایی است که در درب های اتوماتیک که از جک توربو استفاده میکنند وجود دارد . در موقعیت های مختف ورود و خروج یا زمانی که درب پارکینگ توسط قسمت های مکانیکی باز و بسته میشود میکروسوئیچ هم باز و بسته شده و با باز و بسته شدن میکروسوئیچ  جریان برق نیز قطع و وصل میشود ، به این ترتیب با قطع و وصل شدن جریان برق مرکز کنترل یا همان تابلو فرمان از موقعیت فعلی دربهای اتوماتیکی و جک توربو باخبر شده و فرمان لازم را ارسال میکنند .

امنیت درب اتوماتیک

قفل های برقی و قفل مکانیکی در درب های پارکینگی که با استفاده از جک توربو اتوماتیک شدند هم یکی از اجزای این درب ها به حساب می آیند . ما میدانیم که در هر مسئله ای امنیت حرف اول را میزند و درب های اتوماتیک و جک پارکینگ توربو نیز از این قضیه استثنا نمیباشند . باتوجه به پر اهمیت بودن امنیت و حفاظت دربهای اتوماتیکی و جک توربو ، برای اینکه آنها را قفل کنیم و امنیت درب اتوماتیک را ایجاد کنیم برحسب شرایط ایجاد شده گاهی از قفل برقی و در مواردی نیز از قفل مکانیکی استفاده مینماییم .

نصب و راه اندازی جک پارکینگ turbo

نصب و راه اندازی جک درب پارکینگ توربو در درب های اتوماتیکی پارکینگی هم دارای قواعد خاصی میباشد البته این موارد در همه درب های پارکینگی یکسان میباشد . در این قسمت قصد داریم به طور مختصر و خلاصه درمورد مراحل نصب و راه اندازی درب اتوماتیکی توضیحاتی را خدمت دوستان عزیزی که تمایل دارند اطلاعاتی درمورد درب پارکینگ و جک پارکینگ توربو داشته باشند ارائه دهیم ، برای نصب درب اتوماتیک این مراحل را طی میکنیم .

قیمت جک درب پارکینگ توربو

در مرحله اول تابلو فرمان و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی را نصب میکنیم ، تمام سیم بندی مرکز کنترل یا همان تابلو فرمان و تجهیزات سیستم را تکمیل کرده و میکروسوئیچ های مسیر حرکت درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب پارکینگ توربو را تنظیم و یا به اصطلاحی ریگلارژ میکنیم . مراحل باز و بسته شدن درب اتوماتیک را پله به پله تست مینماییم ، از این نظر که درب پارکینگ به راحتی باز و بسته شده و گیری در آن وجود نداشته باشد یا مانعی در مسیر حرکت درب وجود نداشته باشد ، لولا ها را هم تست میکنیم تا معیوب نباشند و حتما لولا ها را روغن کاری میکنیم . و در آخر تنظیم میکروپرسسور روی حالت مطلوب قرار میدهیم .

از حسن سلیقه شما در خرید لوازم الکتریکی سپاسگزاریم . شرکت سان الکترونیک علاوه بر فروش جک پارکینگ توربو ، خدمات دیگر شامل لوازم الکتریکی ساختمان ، دوربین مدار بسته ، آیفون تصویری ، کلید و پریز ، سیم کابل و کرکره برقی را خدمت مشتریان محترم ارائه میدهد . برای اطلاعات بیشتر از محصولات سان الکتریک به سایت مراجعه کرده و از طریق پست الکتریکی و تماس تلفنی با ما همراه باشید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *