جک پارکینگ v2 از جمله محصولاتی است که شرکت سان الکتریک نمایندگی فروش آن را بر عهده دارد . جک پارکینگ وی 2   یکی از جک پارکینگ های بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب میباشد . جک پارکینگ v2 ساخت شرکت وی تو در کشور ایتالیا میباشد که یکی از بهترین برند ها در زمینه جک پارکینگ و دربهای اتوماتیک است . قیمت جک پارکینگ v2 بسیار مناسب برای علاقه مندان خرید جک پارکینگ می باشد .با توجه به اینکه در عصر حاضر و پیشرفت علم و اتوماتیک شدن وسیله های خانه ، درب های ساختمان ها و پارکینگ ها هم به سمت اتوماتیک شدن و مدرن شدن پیش رفتند که باعث به وجود آمدن جک پارکینگ و ریموت ساختمان و از جمله جک پارکینگ v2 شد . امروزه مشتری های زیادی به دنبال جک پارکینگ v2 میباشند و شرکتها ، کارخانجات ، سازمان ها و منازل مسکونی که قصد کنترلی کردن دربهای پارکینگ خود را دارند ترجیه میدهند که از جک پارکینگ v2 در دربهای خود استفاده کنند ، بخاطر اینکه جک پارکینگ v2 هم قیمت مناسب دارد و هم از کیفیت خوبی برخوردار است .

جک پارکینگ v2

با توجه به اینکه انواع مدل های جک پارکینگ در بازار وجود دارد و بخاطراینکه جک پارکینگ های تقلبی و چینی در بازار زیاد شده و افراد سود جو و فرصت طلب سعی بر آن را دارند که این جک پارکینگ های چینی و تقلبی را به عنوان جنس اصل به مردم بدهند و این مسئله در مورد  نیز صدق میکند و متاسفانه در چند سال اخیر برخی از افراد فرصت طلب به جای عرضه جک پارکینگ v2 اصل محصول مشابه چینی را وارد بازار کردند که البته نصاب ها و همکارانی که در زمینه خرید و فروش جک پارکینگ وی 2 فعالیت دارند به راحتی قادر به تشخیص جک پارکینگ وی2 اصل به نمونه مشابه این محصول می باشند .

راهنمای خرید جک پارکینگ v2

اول از همه باید به شما دوستان محترم چند نکته درباره خرید جک پارکینگ مناسب عرض کنیم یکی از آنها عواملی میباشد که در خرید جک پارکینگ مناسب بسیار موثر میباشند . یکی از آنها بحث تعداد تردد افراد به ساختمان و درنهایت تعداد واحد های یک ساختمان میباشد . بحث ترد در ساختمان در حقیقت اساس و پایه انتخاب جک پارکینگ وی2  می باشد . در ساختمان هایی که بیشتر از 6 واحد دارند و روزانه بیست بار و یا بیشتر از این تردد دارند ، معمولا باید جک پارکینگ بسیار با کیفیت خریداری نمایند تا جوابگوی ورود و خروج و تردد را داشته باشد . معمولا هم بهتر است که از خرید جکهایی که زیر یک میلیون میباشند خوداری کنند چون جک پارکینگهای قیمت پایین برای ساختمانهایی مناسب می باشد که تعداد واحد های کمتری دارند و رفت و آمد و تردد در بین افراد کم است . جک پارکینگ v2 هم کیفیت مناسبی دارند و هم از لحاظ قیمت بسیار به صرفه می باشند، دوستان حتما در هنگام خرید جک پارکینگ v2  دقت کنند که جک پارکینگ خریداری شده توسط آنها تقلبی یا چینی نباشد .

آموزش نصب جک پارکینگ v2

جک پارکینگ v2 انواع مختلفی دارد از جمله این مدل ها جک پارکینگ v2 کالیپسو می باشد جک پارکینگ کالیپسو نسب ته قیمت خود از امکانات خوبی برخوردار می باشد . از جمله مزایای جک پارکینگ کالیپسو دارا بودن مدار فرمان پیشرفته دارای ال سی دی و با امکانات بسیار زاد میباشد و در صورت برخورد با مانع جک پارکینگ v2 کالیپسو به طور خودکار برگشت میکند و این محصول کورس حرکتی بالایی دارد که برای درهایی که طول زیادی دارند بسیار مناسب میباشد . در اینجا کمی راجع به جک پارکینگ v2 و سیستم داخلی جک ها برای شما اطلاعاتی را ذکر میکنیم . معمولا سیستم داخلی جک های پارکینگ دو نوع میباشند : الکترومکانیکی و هیدرولیکی که جکهای الکترومکانیکی ،الکتروموتور گیربکس یک میله پیچ مانند زمانی که میخواهید یک پیچ را سفت کنید میچرخاند . روی این ماردون یا مارپیچ یک قطعه ای شبیه مهره وجود دارد مارپیچ همانجایی که قرار دارد میچرخد اگر به مهره لوله ای وصل نماییم ، آن لوله که وصل کردیم به جلو یا عقب با تمام قدرت حرکت میکند .

جک پارکینگ وی 2 هیدرولیکی

جک پارکینگ v2 که هیدرولیکی هستند ، معمولا از هیدروپمپ و یک جک هیدرولیکی تشکیل شده اند . جک هیدرولیکی معمولا چیزی شبیه سرنگ است و هیدروپمپ روغن هیدرولیک را با تمام توان درون جک هیدرولیکی تزریق کرده و بازوی جک را به سمت عقب و جلو حرکت مینماید . هر دونوع این جک های پارکینگ در سیستمهای دربباز کن پارکینگ میتوانیم استفاده نماییم .

بعضی وقتها سوالاتی برای مشتریان گرامی پیش می آید ، یکی از این سوالااین است که از کجا یک در کنترلی متوجه میشود که دربها کاملا باز یا بسته شده اند و جکها باید توقف کنند ؟ در جواب باید خدمت این عزیزان بگوییم که بازشدن و بسته شدن دربها را میتوان از سه جهت تشخیص داد ، یکی از این روشها روش میکروسوئیچ می باشد در روش میکرو سوئیچ  روی هر جک تعداد دو عدد میکروسوئیچ قرار میدهند ، وقتی که جک پارکینگ v2 به طور کامل باز یا بسته شود ، با برخورد بازوی جک پلاتین میکروسوئیچ فشرده شده و فرمان میدهد که جک به آخر مسیر خود رسیده و جک را متوقف میکند .

قیمت جک پارکینگ v2

بک روش دیگروجود دارد که به آن روش مگنتی میگویند ، در روش های مگنتی بجای استفاده کردن از میکروسوئیچ ، از سنسورهای کوچک که به آنها ریدرله میگویند استفاده میشود . به محض اینکه آهنربا به این سنسورها نزدیک بشود ، پلاتینی که داخل آنها قرار دارد وصل شده و وقتی آهنربا دور شود دوبارهخ قطع میشود . وقتی که جک به طور کامل قطع یا وصل شود با عبور کردن آهنربایی که به بازوی جک از روی سنسور متصل شده است ، پلاتین سنسور به طور اتوماتیک وصل شده و تابلو فرمان میدهد که جک پارکینگ v2   به انتهای مسیر رسیده و باید متوقف شود .

روش دیگری که وجود دارد ، روش انکدر است سیستم تابلو در این روش مجهز به حس کننده فشار میباشد وقتی که درب پارکینگ کاملا باز یا بسته شود ، سیستم انکدر متوجه میشود که حرکت درب بر اثر عاملی کند یا متوقف شده است در نهایت فرمان توقف را برای تابلو فرمان صادر میکند و تابلو فرمان جک پارکینگ v2  را متوقف میسازد .

 شرکت سان الکترونیک علاوه بر فروش جک پارکینگ ارائه دهنده خدمات دیگر شامل لوازم الکتریکی ساختمان ، دوربین مدار بسته ، آیفون تصویری ، کلید و پریز ، سیم کابل و کرکره برقی می باشد . برای اطلاعات بیشتر با واحد ارتباطی نمایندگی سان الکتریک تماس حاصل نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *