خدمات پس از فروش – پشتیبانی و گارانتی – پشتیبانی – گارانتی – ضمانت
03/29/2016
جک پارکینگ v2 – قیمت جک پارکینگ v2 – نصب جک پارکینگ v2 – جک وی تو
03/30/2016

خدمات نصب

خدمات نصب به صورت فوق حرفه ای از مهم ترین خدمات مجموعه نیرومند سان الکتریک می باشد. ما با فرستادن کارشناسان فوق حرفه ای به محل نصب باید در آن انجام شود این کار را به صورت حرفه ای برای شما انجام می دهیم. برای خدمات نصب بعضی از لوازم الکتریکی ساختمان ، باید به افراد متخصص مراجعه کنید تا به درستی لوازم الکتریکی را نصب کنند. بخش عظیمی از کار کرد یک محصول الکتریکی به خدمات نصب درست آن محصول بر می گردد بنابراین نصب لوازم الکتریکی ساختمان را باید به دست متخصصین بسپارسم تا بیشترین و بهترین بازده ی خود را داشته باشد مانند : نصب انواع دوربین مدار بسته ، نصب جک پارکینگ ، نصب کلید و پریز ، نصب آیفون تصویری ، نصب کرکره برقی و  … .

یکی از عوامل محبوبیت سان الکتریک ارائه تمامی خدمات نصب لوازم الکتریکی ساختمان می باشد و ما خدمات نصب را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می دهیم. مجموعه سان الکتریک سال هاست که با داشتن متخصصین در امر خدمات نصب توانسته رضایت مشتری های خود را جلب کند و به بزرگترین هدف خود که همان رضایت مشتریان است برسد.

نصب لوازم الکتریکی ساختمان

در خدمات نصب دوربین مدار بسته کار بسیار مهمی و حساسی است و نیاز به تجربه بسیار زیادی دارد ، زیرا فرد متخصص باید تشخیص دهد : در ابتدا باید با مشاهده فضا تشخیص دهد برای کدامین منطقه در ساختمان دوربین مداربسته نیاز است دوما چه نوعی دوربین مداربسته مناسب آن فضا است و با چه دوربینی می توان فضای بیشتری را تحت پوش داشته باشیم مثلا در فضا هایی که به دید گسترده ای نیاز دارید دوربین های زوم مناسب یا برای گرفتن تصویر های پهن که فضای زیادی را پوشش دهد دوربین های دام با لنز واید مناسب است. سوما نوع قرار گیری دوربین ها برای پوشش دادن تمام مناطق یک فضا و چند نکته بسیار مهم دیگر در رابطه با سیم و کابل های مناسب دوربین مداربسته. ولی فقط دوربین مداربسته نیست که نیاز به نصب تخصصی دارد خیلی از وسایل الکتریکی نیز به خدمات نصب تخصصی نیاز دارند مانند آیفون تصویری ، کلید و پریز ، کرکره برقی و جک پارکینگ. سان الکتریک با سال ها تجربه در امر خدمات نصب لوازم برقی ساختمان و اجرای انواع سیستم های الکتریکی ساختمانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *