خدمات پس از فروش چیست ؟ به مجموعه اقداماتی می گویند که پس از فروش کالا یا انجام خدماتی انجام می شود می گویند. زمانی که ما محصولات خود را به شما ارئه می کنیم وظیفه و مسئولیت خدمات پس از فروش اصلی ما درقبال شما عزیزان آغاز می شود زیرا در قبال محصولی که به شما ارائه دادیم و موظف هستیم تا برای رضایت شما عزیزان تلاش کنیم. خدماتی مانند تعمیر قطعات کالا یا حتی دادن مشاوره بعد از فروش مان زیرا گاهی دیده شده که مشتریان ما به در دست نداشتن اطلاعات در باره محصول نتوانسته محصول مورد نظر خود را انتخاب کند یا پس از خرید به درستی از آن استفاده کنند به همین دلیل است که ما برای محصولات خود خدمات پس از فروش در نظر گرفته ایم. مثلا آیفون تصویری سان الکتریک با گارانتی ارئه می دهد.

خدمات پس از فروش

سان الکتریک برای تمامی لوازم الکتریکی ساختمان مانند : دوربین مداربسته ، آیفون تصویری ، جک پارکینگ ، کلید و پریز ، کرکره برقی ، سیم و کابل و … خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

از جمله خدمات پس از فروش ما نصب فوق حرفه ایمان است. به طور کلی نصب لوازم الکتریکی ساختمان عملی تخصصی و حرفه ای است. همان طور که در بخش خدمات نصب اشاره کرده ایم عمل نصب تخصصی است (مانند : نصب جک پارکینگ و کرکره برقی) و باید متخصص نصب آن محصول آن را انجام بدهد. سان الکتریک با در دست داشتن متخصصین خود در امر نصب می تواند به شما عزیزان در خدمات پس از فروش ، خدمت کند.

ضمانت و گارانتی

نصب لوازم الکتریکی باید به درستی انجام شود زیرا بهترین لوازم هم اگر از آن ها به درستی استفاده نشود کارایی ندارند. پس در انتخاب شرکتی یا مجموعه ای که می خواهید  با آن ها کار کنید دقت کنید در بخش خدمات نصب به صورت کامل توضیحاتی را ارائه داده ایم. سان الکتریک با سال ها تجربه در زمینه ی نصب و فروش در زمینه لوازم الکتریکی ساختمان و ارائه خدمات پس از فروش آماده برای همکاری با شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *