home_electric_offer_big_3

آنچه که باید درباره ما بدانید …

مجموعه سان الکتریک مفتخر است با داشتن کادری مجرب و متعهد از سال 1380 با شعار ” هدف ما جلب رضایت مشتری است ” در جهت پیشبرد اهداف خود گام برداشته و به یاری خداوند متعال تاکنون به موفقیت های چشم گیری دست یافته است. این مجموعه سعی دارد با در نظر گرفتن منافع خود و مشتری به خدمتگذاری هموطنان عزیز پرداخته و تاکنون موفق به ارائه مشاوره ، فـروش ، نصب و خدمات پس از فروش رضایت بخش شده است.

یکی از اهداف بلند مدت مـجموعه سان الکتریک از زمان تاسیس تا به حال ، تهیه لوازم الکتریکی ساختمان با برندهای معتبر موجود در بازار که شامل : جک پارکینگ ، کرکره برقی ، روشنایی ، کلید و پریز ، انواع لوله‌ پولیکا و سیم و کابل و آیفون تصویری ، سیستم اعلام حریق ، دزدگیر ، دوربین مداربسته با قیمت مناسب است .

هدف دوم ایجاد و استفاده از سیستم خدمات رسانی و پشتیبانی مناسب و حتی 24 ساعته برای بـعضی از اجناس مثل دوربین مداربسته ، جک پارکینگ ، آیفون تصویری ، دزدگیر است. خوشـبختانه در ایـن چند سـال با تلاش متخصـصان در بـخش فروش و خدمات موفق شده ایم به تمامی اهداف بلند مدت خود در کمتر شش سال دست یابیم . امـید است با عنایت پروردگار و حمایت شما مشتریان عزیز بتوانیم وظیفه خود را بهتر انجام داده و در کنار شما به موفقیت بیشتر دست یابیم.