آیفون تصویری – نصب آیفون تصویری – قیمت آیفون تصویری – پنل تصویری
02/22/2016
دوربین مداربسته ahd – قیمت دوربین مدار بسته ahd – خرید دوربین ahd
02/24/2016

دوربین مداربسته آنالوگ – قیمت دوربین مدار بسته انالوگ – آنالوگ

دوربین مداربسته آنالوگ

دوربین مداربسته آنالوگ نوعی رایج از دوربین مداربسته است. دورببن مداربسته آنالوگ یک نوع دوربین مدار بسته با قیمت ارزان برای مصرف کنندگان غیر حرفه ای می باشد. در مدارهای دوربین مداربسته آنالوگ تصویر به صورت آنالوگ انتقال داده میشود و به صورت آنالوگ نمایش داده می شوند. به صورت کلی دوریبن آنالوگ ارزان قیمت و بسیار کار آمد و ساده هستند. دوربین مداربسته آنالوگ کیفیت بسیار کمی نسبت به دوربین مداربسته ip دارند و دوربین های آنالوگ از اولین دوربین های مدار بسته هستند.

چرا به این نوع دوربین ها آنالوگ می گویند؟

در این دوربین مداربسته آنالوگ تصاویر دریافت می شود و با دوربین مدار بسته به حالت آنالوگ به دستگاهی که ضبط می کند یا همان دستگاه دی وی ار ارسال می شوند. در زمان های گذشته انجام کار ضبط تصویر ها ، در دستگاه وی سی آر به شکل آنالوگ انجام می شد ولی الان دستگاه ضبط وی سی آر از بازار خارج شده اند.

اجزاء دوربین مداربسته آنالوگ

بعضی از اجزائ تشکیل دهنده دوربین های مداربسته در دو نوع دوربین مداربسته آنالوگ و شبکه مشترک می باشد ولی اجزاء انحصاری دوربین مداربسته آنالوگ ، اجزاء زیر می باشند :

دوربین مداربسته آنالوگ : تصاویر را می گیرند و آن ها را به شکل فرکانس ها یا بسامد های آنالوگ به دستگاه گیرنده ارسال می کنند.

دستگاه گیرنده DVR : تصویر را از دوربین های آنالوگ می گیرند و تصاویر را به شکل دیجیتالی تبدیل و امکان نمایش دادن تصاویر ، ضبط کردن تصاویر و اصلاح تصاویر را فراهم می کند.

سیم و کابل کواکسیال : کاربرد این کابل در ارسال فرکانس های آنالوگ از دوربین به DVR است. و سیم ها وضیفه ی رساندن انرژی الکتریکی را به دوربین های مداربسته دارند.

ویژگی های دوربین مداربسته آنالوگ چیست ؟

قیمت دوربین مداربسته آنالوگ : یکی از مهم ترین و بزرگ ترین ویژگی های دوربین آنالوگ قیمت پایین آن ها است. این ویژگی شرایطی را به وجود آورده تا همگان بتوانند از دوربین مداربسته بهرمند شوند. سادگی دوربین مدار بسته آنالوگ : سادگی در نصب کردن یکی از ویژگی های این دوربین است اما این ویژگی به منظور نیاز نداشتن به تخصص نیست. سرعت در فریم: در دوربین مداربسته آنالوگ به هیچ وجه افت فریم در تصویر خارج شده از دوربین شکل نمی گیرد. اگر چه ممکن است در هنگامی که دستگاه در حال ضبط کردن است تعدادی از فریم های تصویر کاهش یابند.

دوربین های آنالوگ به طور کلی جزء دوربین های مداربسته ساده ، ارزان و با کیفیت کم ، برای کاربرد های ساده و غیر حرفه ای ساخته می شوند برای کار های حرفه ای تر که به کیفیت خیلی بالا نیاز داریم مانند طلا فروشی ها مناسب نیستند.

2 دیدگاه ها

  1. میترا گفت:

    سلام
    سایتتون عالیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *