دوربین مداربسته CNB – نمایندگی دوربین مداربسته CNB – قیمت دوربین مدار بسته سی ان بی
03/28/2016
آیفون تصویری تک نما – آیفون تصویری تکنما – قیمت ایفون taknama – قیمت آیفون تصویری تکنما
03/28/2016

دوربین مداربسته آی ویژن – نمایندگی دوربین مدار بسته ivision – قیمت دوربین مداربسته آی ویژن

دوربین مداربسته آی ویژن یکی دیگر از برند های دوربین مداربسته می باشد که شرکت سان الکتریک نمایندگی واردات آن را بر عهده دارد ، کمپانی آی ویژن یکی از کمپانی های فعال در جهان می باشد که تولید تجهیزات مدار بسته و سایر محصولات الکتریکی را بر عهده دارد و محصولات این برند از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد . آی ویژن علاوه بر دوربین مداربسته آی ویژن ، انواع دستگاه ضبط هم دارد دوربین مداربسته آی ویژن هم مانند بقیه دوربین مداربسته مانند دوربین مداربسته استار ویژن و دوربین مداربسته آی فوکس دارای انواع مختلفی می باشد .

دوربین مداربسته آی ویژن (ivision)

 لیست قیمت دوربین مداربسته آی ویژن موجود می باشد که شما می توانید با مراجعه حضوری یا غیر حضوری از آن اطلاع پیدا کنید ،که قیمت دوربین مداربسته آی ویژن بسیار مناسب است ، نصب دوربین مداربسته آی ویژن همانند بقیه دوربین مداربسته است که ما آموزش نصب دوربین مداربسته در قسمت معرفی دوربین مداربسته استار ویژن به طور مختصر قرار دادیم تا شما دوستان عزیز بتوانید از طریقه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته آی ویژن یا سایر دوربین های مداربسته آی ویژن آشنایی پیدا کنید  .

انواع دوربین مداربسته آی ویژن

ازانواع دوربین مداربسته آی ویژن میتوان به دوربین مداربسته تحت شبکه آی ویژن ، که همین دوربین های تحت شبکه انواع مختلفی دارد ، دوربین مداربسته دید درشب تحت شبکه که همین دوربین مداربسته تحت شبکه نیز از نوع های گوناگونی برخوردار است ، دوربین مدار بسته دام تحت شبکه ، دوربین مداربسته گردان اسپید دام تحت شبکه با زوم 12 و دوربین مداربسته گردان اسپید دام تحت شبکه با زوم 18 ، دوربین مداربسته بیسیم ویژن ، دوربین تحت شبکه وایرلس آی ویژن ، انواع دوربین مداربسته AHD آی ویژن و دستگاه DVR-AHD آی ویژن ، دوربین های AHD آی ویژن ، انواع دوربین مداربسته آی ویژن آنالوگ  و دستگاه DVR آی ویژن ، و همچنین دوربین های آی ویژن آنالوگ  .

شرکت آی ویژن که سازنده دوربین مداربسته آی ویژن می باشد با محصولات متنوعی که به بازار های جهانی عرضه کرده است نظر مشتریان جهان را به خود جلب کند و همچنین در بازارهای ایران با دیگر برند ها رقابت تنگاتنگی داشته باشد .در این جا ما سعی می کنیم با بعضی از دوربین مداربسته ای که آی ویژن تولید میکند توضیحاتی ارائه دهیم تا شما را با انواع دوربین مداربسته آی ویژن آشنا سازیم .

دوربین مداربسته AHD آی ویژن

ما می دانیم که دوربین مداربسته تحت شبکه IP بخاطر این که کیفیت بالایی دارند نیاز کاربران خود را پاسخگو میباشند و کاربران زیادی تمایل دارند از این دوربین مداربسته ها استفاده نمایند ، اما اینجا اشکالاتی وارد است و آن این است که تغییر دادن سیستم های مداربسته قدیمی به سیستم مداربسته تحت شبکه هزینه های زیادی را به دنبال دارد و زیاد مقرون به صرفه نمی باشد ولی خوشبختانه یک اتفاق جالبی در دوربین مداربسته آنالوگ افتاد و آن این بود که تکنولوژی جدید دوربین مداربسته آنالوگ ، دوربین های آنالوگ HD یعنی AHD وارد بازار جهانی شد و با تکنولوژی جدیدی که در خود داشت سیستم SD را به سیستم HD تبدیل کرد که قادر به تصویر برداری تصاویر محیط با کیفیت 2 مگا پیکسل می باشد و این کار را با کمترین هزینه انجام داده است .

دوربین مداربسته آنالوگ HD

با توجه به این که شرکت های معتبر جهانی پیش بینی کرده اند که در آینده نه چندان دور سیستمهای دوربین مداربسته آی ویژن آنالوگ جای خود را به سیستم های دوربین مداربسته آی ویژن تحت شبکه IP بدهند اما با توجه به این که در سیستم های دوربین مداربسته تحت شبکه معایبی دیده شده است و سیستم دوربین مداربسته آنالوگ دارای نقات قوتی از جمله پایین بودن سطح هزینه ی تامین ، نصب و راه اندازی یک شبکه دوربین مداربسته آی ویژن آنالوگ ، که خود یک نقطه قوت بزرگی محسوب می شود نتوانستند سیستم دوربین مداربسته آنالوگ را به این راحتی کنار بگذارند .

نقاط قوت دوربین مداربسته آنالوگ

طبق آمار رسمی جهان مشتریان دوربین مداربسته در جهان عمدتا از سیستم های دوربین مداربسته آنالوگ استقبال کردند و بازار بیشتر دوربین مدار بسته ها در دست سیستم مداربسته آی ویژن آنالوگ بود ، بخاطر این مسئله شرکت های مهم و معتبر دنیا تشویق شدند تا بزرگ ترین مشکل سیستم های دوربین مداربسته آنالوگ را حل کنند . بزرگ ترین مشکل این سیستم ها کم بودن کیفیت تصاویر ضبط شده بود که شرذکتها این مشکل را هم توانستند حل کنند و آن این بود که تکنولوژی HD را در سیستم های آنالوگ پیاده کردند و آن را جایگزین SD ساختند . در سیستم های اHD-SD اگر فاصله انتقال تصاویر ضبط شده زیاد باشد باعث افت کیفیت تصویر میشود که برای این که بتوان تصویری با کیفیت خوب و مورد قبول داشت فاصله انتقال تصاویر کمتر از 60 متر باشد ولی اگر متراژها بالا بود میتوان از یک تقویت کننده استفاده کرد که باعث بهتر شدن کیفیت تصاویر ضبط شده باشد .

ویژگی های سیستم های دوربین مداربسته آی ویژن HD-SDI

دومین ضعف در سیستم های دوربین مداربسته آی ویژن HD-SDI این است که دستگاه ذخیره ساز آنها از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، اما در گروه های دوربین های امنیتی ASD و HDTVI دو ضعف سیستم های HDSD را برطرف ساختند که باعث شد در سیستم دوربین مدار بسته AHD ما بتوانیم تصاویر ضبط شده ای با کیفیت 2 مگا پیکسل را بر روی کابل RG59 و یا روی کابل UTP  تا متراژ 500 متر بدون افت کیفیت داشته باشیم .

در دستگاه های ذخیره سازی ترکیبی که تکنولوژی AHD یعنی AHD DVR ما میتوانیم ما میتوانیم دوربین های انالوگ SD و AHD و همچنین دوربین های تحت شبکه  IP را به طور همزمان متصل کنیم به طور کلی در سیستم های HD ما میتوانیم با کمترین هزینه تصاویر با کیفیت ذخیره کنیم . دوربین مداربسته آی ویژن که از انواع زیادی برخوردار می باشد دوربین مداربسته آنالوگ خود را به دوربین مداربسته AHD تبدیل کرد . امید است شرکت آی ویژن با ساخت دوربین مداربسته آی ویژن با کیفیت مطلوب بتواند مشتریان خود را راضی نگه دارد .

شرکت سان الکترونیک علاوه بر دوربین مداربسته آی ویژن ، سایر خدمات را نیز دارد که شامل لوازم الکتریکی ساختمان ، دوربین مداربسته ، آیفون تصویری ، جک پارکینگ ، کلید و پریز و سیم کابل و کرکره برقی می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *