دوربین مداربسته آنالوگ – قیمت دوربین مدار بسته انالوگ – آنالوگ
02/24/2016
دوربین مداربسته hdcvi – قیمت دوربین مداربسته hdcvi – دوربین hdcvi
02/24/2016

دوربین مداربسته ahd – قیمت دوربین مدار بسته ahd – خرید دوربین ahd

دوربین مداربسته AHD

دوربین مداربسته ahd در کلمه به معنای دوربین مداربسته آنالوگ با کیفیت تصویر بسیار بالا می باشد. همان گونه که در بخش دوربین آنالوگ توضیحاتی را ارائه دادیم. دوربین آنالوگ کیفیت تصویر بسیار کمی دارد و این ضعف یکی از مهمترین مسائل و ویژگی های این دوربین ها بود و در همین جهت برای جبران کردن این ضعف کارخانه ها و تولید کنندگاه محصولی جدید و متفاوت به بازار عرضه کردند که از با همان سیستم و تکنولوژی کار می کنند با این تفاوت که کیفیت بسیار بالایی نسبت به این دوربین ها دارد و این دوربین ها را دوربین مداربسته ahd می نامند.

کاربرد دوربین AHD

کاربرد کار دوربین ahd بر پایه انتقال تصویر دوربین های مدار بسته به تلویزیون های دیجیتالی است. در این دوربین ها تصاویر به صورت آنالوگ فرستاده می شود. نوع فرستادن تصویر در دوربین مداربسته ahd به گونه ای است که تصاویر را با کیفیت بالا به دستگاه گیرنده ارسال می کند.

کیفیت تصویر دوربین مداربسته AHD

در تولید اولیه دوربین مدار بسته ahd با کیفیت یک مگاپیکسل ساخته می شدند ولی در تولید دوم دوربین ahd ، دوربین هایی با کیفیت تصویر دو مگاپیکسل را تولید و ارائه کردند. فاز اول و دوم دوربین مداربسته ahd از نظر کد ها هماهنگی ندارند و امکان استفاده از آن ها به صورت یکجا از آن ها وجود ندارد و قیمت این دوربین مداربسته ahd افزایش بافت و در عوض کیفیت دوربین بالا تر رفت.

کابل مناسب برای دوربین مدار بسته AHD چیست ؟

یکی از بهترین ویژگی های انواع دوربین مداربسته ahd حساسیت بسیار کم آن ها در مورد با اندازه و کیفیت کابل کواکسیال مصرفی است. با استفاده از کابل معمولی ، انتقال فرکانس در دوربین مدار بسته ahd تا ۵۰۰ متر به سهولت امکان پذیر می باشد. کابل “ار جی شصت” می تواند تا اندازه هزار متر را طی کند و تصویر آن بدون افت کیفیت انتقال یابد.

قیمت دوربین مداربسته AHD

دوربین مداربسته ahd در مقایسه با دوربین های IP بسیار مناسب و ارزان است ولی قیمت این دوریبن ها بیشتر به دوربین های آنالوگ نزدیک است تا دوربین مداربسته شبکه. این موضوع استفاده از دوربین آنالوگ را هر روزه کمتر و کمتر کرده است و تمام مردم به دوربین مداربسته ahd رو آورده اند زیرا به قیمت دوربین مداریسته ahd  بسیار مناسب و به صرفه تر شد.

دوربین مداربسته شبکه به دلیل کیفیت بسیار خوب و رزولیشن بسیار بالا تصویر برداری تمام نیاز و خواسته های کاربران را در بحث ضبط تصویر را جواب می دهد اما تغییر سیستم دوربین مداربسته های قدیمی تر به سیستم های تحت شبکه هزینه زیادی را صرف خود می کند.

تکنولوژی های نوین دوربین مداربسته آنالوگ HD یعنی همان دوربین مدار بسته ahd عملیات مناسب برای تبدیل سیستم های SD به دوربین مدار بسته HD که می توانند تصویر برداری با کیفیت بالا یعنی معادل ۲ مگاپیکسل و با هزینه بسیار پایین فراهم کند.

در دستگاه های گیرنده دی وی ار ترکیبی از دوربین مداربسته ahd یعنی دستگاه گیرنده ahd امکان وصل شدن انواع دوربین آنالوگ ، دوربین مداربسته IP به شکل یک زمان وجود دارد ، به شکل کلی در دوربین های HD که به شکل مناسبی انتخاب شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *