دوربین مداربسته ahd – قیمت دوربین مدار بسته ahd – خرید دوربین ahd
02/24/2016
دوربین مداربسته بیسیم – قیمت دوربین مداربسته وایرلس – دوربین wifi
02/24/2016

دوربین مداربسته hdcvi – قیمت دوربین مداربسته hdcvi – دوربین hdcvi

دوربین‌ مداربسته HDCVI

دوربین‌ مداربسته hdcvi (اچ – دی‌ – سی‌ – وی – آی) یکی از دوربین های بسیار مطرح و رایج برای ضبط کردن و ارسال کردن تصاویر با کیفیت خیلی خوب در محدوده دوربین مداربسته آنالوگ توسط کابل های مخصوص این نوع دوربین ها یا همان کابل های کواکسال است. از لحاظ حرفه ای ، دوربین مداربسته hdcvi را می توان نسخه جدید ، دوربین های مداربسته  HDSDI دانست ، چون مهمترین مشکل موجود در دوربین های مداربسته قدیمی HDSDI یعنی ارسال نکردن تصویر تا فاصله بیشتر از ۱۰۰ متر ، در آن دوربین ها بر طرف شد و حال می‌ توان تصویر را با کابل های مخصوص دوربین های آنالوگ یعنی کابلهای کواکسال تا ۵۰۰ متر ارس می فرستد ولی این مشکل در دوربین‌ مداربسته hdcvi حل شده اند.

دوربین مداربسته HDCVI چگونه کار می کنند ؟

اساس کار دوربین مداربسته hdcvi به این گونه است که تصویر به لنز می رسد و دوربین تصاویر را مانند دوربین مدار بسته آنالوگ تبدیل به فرکانس می کند و با کمک کابل های کواکسیال تصاویر را انتقال می دهد و دستگاه دی وی آر سیگنال ها را تبدیل می کند. توجه داشته باشید که میزان سیم ها باعث افت کیفیت می شود.

کیفیت دوربین های HDCVI

از گذشته تا به حال ، دوربین‌ مدار بسته hdcvi با رزولیشن ۱ مگاپیکسل در دو مدل هزار و هزار و صد ساخته و پخش می شوند و یک سنسور کوچکتر ۱/۴ اینچی و سری هزار و صد به سنسوری بزرگتر مجهز هستند.

مقایسه دوربین مدار بسته HDCVI با دوربین مدار بسته آنالوگ

به طور کلی این دوربین های بسیار شبیه به دوربین های آناوگ هستند و اساس کار آنها دقیقا همان دوربین های آنالوگ است ولی با این تفاوت که از کیفیت بسیار خوب HD بهره مند هستند و قابلیت کابل کشی تا ۵۰۰ متر را دارند و از افت تصویر و کیفیت بالایی برخور دارند. دوربین‌ مداربسته hdcvi را به عنوان دوربین مداربسته ای با رزولوشن تصویر بالا میدانیم و معروفیت آن برای ضبط تصاویر اچ دی است. اکنون تنها یک شرکت است که دوربین‌ مداربسته hdcvi تولید می کند و با وارد شدن انواع دوربین های مختلف مانند دوربین‌ مدار بسته آی پی نقش این دوربین ها کم رنگ شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *