لوازم الکتریکی ساختمان – لوازم برقی ساختمان – قیمت لوازم ساختمان
02/22/2016
کلید و پریز – قیمت کلید و پریز – کلید و پریز خارجی – کلید لمسی
02/22/2016

کرکره برقی یکی از لوازم الکتریکی ساختمان است که  متشکل از مجموعه تیغه های در کناره هم  و به وسیله ی موتور برقی انرژی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل می کند و باعث بالا و پایین آمدن کرکره برقی می شود. کرکره برقی به وسیله ی ریموت کنترل ها هدایت می شوند و اینرس ریموت کنترل ها مانند همه ی ریموت کنترل ها قابل تکثیر اند و می توان از روی آن ها کپی گرفت ولی این کار فقط در زمانی که یک ریموت کنترل هماهنگ شده با مدار کرکره برقی در دست باشد ممکن است و راهی به جز این کار وجود ندارد ، باز کردن کرکره برقی بدون دستور از ریموت غیر ممکن است بنابراین کرکره برقی ایمن است و ایمنی ساختمان یا مغازه شما را تضمین می کنند کرکره برقی علاوه بر فراهم کردن راحتی برای صاحب ملک بر ارزش آن ملک می افزاید . کرکره برقی جای کرکره کهنه و قدیمی را گرفته است ، کرکره برقی جدید زیبا تر شیک تر  هستند .

قیمت کرکره برقی

کرکره های قدیمی زود کثیف می شدند چون در کناره های آن ها روغن پس می داد و آلوده می شوند و سطح ایمنی کرکره برقی بسیار پایین بود چون به یک قفل وصل است و دزد ها با شکاندن قفل می توانن به ملک دست پیدا کنند. کرکره برقی جدید به دلیل داشتن تیغه های پشت سر هم نیز اجازه دیده شدن داخل مغازه و یا آن مکانی که کرکره برقی را نصب کرده اید را نمی داند. افرادی که دوست دارند دکور مغازه خود در هنگامی که کرکره ها بسته و پایین است از تیغه های شفاف استفاده می کنند که به آن اصطلاحا کرکره برقی شیشه ای می گویند. البته کرکره های برقی به دلیل پوشیده بودن و قرارگیری تیغه ها در کنار هم در هنگام پایین بودن کرکره از دیده شدن درون ملک شما جلوگیری می کنند و از سو استفاده ی احتمالی بعضی افراد جلو گیری می کند .

قیمت موتور کرکره برقی

کرکره های برقی در بسیاری از مکان ها مانند مغازه ها، خانه ها ، پنجره ها ، درب پارکینگ ، انبار ها ، درب پاساژ ها و … کاربرد دارد . یکی از مزایای اصلی کرکرههای برقی ایمن بود و قفل بسیار قوی و ضد نفوذ پس از بسته شدن گرکره برقی می باشد . کرکره برقی بر خلاف کرکره های سنتی به قفل نیازی ندارند و پس از بسته شدن به صورت خود کار قفل می شوند البته قابلیت جا گزاری جای قفل در کرکره ها است برای کرکره هایی که فاقد قفل خود کار هستند . شما با استفاده از وسایل ایمن کننده دیگر مانند دوربین مداربسته می توانید فضای خود را ایمن تر کنید یا لوازم الکتریکی ساختمانی مانند : آیفون تصویری ، جک پارکینگ ، کلید و پریز های هوشمند به راحتی خود بیفزایید .

نصب کرکره برقی

جنس خود این تیغه ها از فولاد است و دارای رو کش پلاستیکی است که باعث زیبایی و شیک شدن این کرکره ها می شود و از عمر آن ها را بالامی برد و از زنگ زدگی و پو.سیدگس در عمان می ماند. یکی از مسائلی که در کرکره برقی بسیار مورد اهمیت است همین روکش های پلاستیکی است که کرکره را از رنگ زدن بی نیاز می کند و تمیز کردن این کرکره ها کار بسیار آسانی است با این که رنگ آن ها سفید است ولی با یک دستمال به سادگی قابل پاکسازی است. شما عزیزان می توانید با چسباندن برچسب های بزرگ تبلیغاتی در هنگام بسته بودن کرکره برقی برای خودتان تبلیغ کنید که این حرکت تبلیغاتی از لحاظ بصری کار بسیار موثری است و در ذهن عابران نشانه مغازه یا نوشته شما می ماند . یکی از ویژگی های تیغه های کرکره های برقی که یک مزیت بسیار بزرگ محصوب می شود ضد آب بودن و از همه مهم تر عایق بودن آن در مقابل آب است یعنی در هنگام بارش باران یا هر گونه برخورد آب با آن ، کرکره های برقی نقش عایق و محافظ را ایفا می کند. تیغه های کرکره برقی ها به صورت جدا گانه ساخته می شوند و در هنگام نصب برش داده می شوند و نصاب آن ها را روی هم با دقت بسیار بالا همگان سازی می کند.

کرکره برقی مغازه

زندگی انسان ها همواره در حال پیشرفت و ماشینی شدن است چون انسان در زندگی  امروزه به سرعت نیاز دارد و تمام این تلاش های انسان در جهت راحتی و زندگی بهتر است پس ما هم باید با این دنیای هماهنگ شویم. انسان ها در طول روز کار های بسیاری انجام می دهند و فعالیت های بسیاری می کنند ما باید بعضی از مسائل را به ماشین آلات بسپاریم. کرکره های سنتی بعضی اوقات خیلی بالا نصب شده بودند و کاربر مجبور به آوردن چوب یا میله ی مخصوصی که برای پایین دادن کرکره ساخته بود ، می شد و باید با آن میله کرکره را باز و بسته می کرد یا مجبور به پریدن از و گرفتن کرکره می شد ولی با کرکره برقی فقط کافی است که فرد دکمه ی بسته شدن کرکره برقی را بزند و بدون هیچ کار اضافه ای به راحتی کرکره را باز و بسته کند .

انواع کرکره برقی

بعضی از خانه ها برای درب برقی پارکینگ جا ندارد که دری باز و بسته شوند (جای باز بسته شدن) مانند پارکینگ هایی که در زیر ساختمان ساخته می شوند و برای ورود از شیب باید رد شد پس بهتربن گزینه کرکره برقی است زیرا این کرکره ها جای بسیار کمی می گیرن و در قسمت بالایی درب جمع می شوند حتی در بعضی از مکان ها  امکان نصب درب وجود دارد اما بنا بر سلیقه ی فرد از کرکرههای برقی استفاده می شود. کرکه برقی خیلی سریع تر از درب پارکینگ عمل می کند . امروزه بیشتر مغازه ها از کرکره برقی استفاده می کنند و این کرکره ها بسیار محبوب شده اند. همه صاحب مغازه ها ترجیح می دهند شب خود را با زدن یک دکمه روی ریموت کنترل تمام کنند نه با پریدن، بستن و در نهایت کثیف شد دستان به کناره ی کرکره های سنتی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *